Farming Simulator 2013 - hlavná strana  

   FARMING SIMULATOR - HLAVNÁ STRANAESHOPFOTOGALÉRIAVIDEOGALÉRIA LINKY A ODKAZY O NÁS

   Recenzia hry | Hardwarové nároky | Návod hry | Umelá inteligencia | Zvieratká | Podkovy | Autá | Zádrhely | FS 15 GOLD - Zlatá edícia NOVÉ |
   Facebook skupiny:   Zaujímavosti

Kúpiť online hry

 
PARTNER - Podporili nás

Hosting a doménu venovalo 1Q.sk
www.1Q.sk

Informácie z týchto stránok sme poskytli stránkam Zaujimavosti.net s odkazom na zdroj.

FANSTRÁNKY HRY SPINTIRES

 SPINTIRES offroad simulator

Zaujímavé novinky

 
Headliner hry Farming Simulator 2013
Zádrhely a (ne)šťastia
Napriek plusom a zábave, ktorú hra ponúka, tiež existuje viacero spôsobov ako sa pri nej naštvať, sklamať, môžete naraziť na problematické situácie a chyby, ktoré vo verzii aktuálnej v decembri 2012 v hre sú. Tu je niekoľko situácií, ktoré dokázali znepríjemniť hranie a určite to poznáte aj vy. Sú to rôzne zádrhely, záseky, alebo ak chcete zákysi. Zväčša pri presune.

Brutálna situácia: Ako prísť o väčšinu traktorov pre jeden plot
Predstavte si, že idete s traktorom okolo plota. Sejačka za traktorom sa kúskom zachytí neprimerane pevného plota. Traktor vďaka tomu vyletí do boku a prehupbne časťou kolies cez plot. Toto je veľký problém. Akonáhle totiž vyskočíte traktorom na plot, už mu nemusí byť jednoduchej pomoci. Je tu šanca, vyraziť traktor iným traktorom. Ak by to bol váš jediný, hra vás touto nezmyselnosťou pripraví o všetok neuložený priebeh hry. Tu je jedna taká situácia. Jeden uviaznutý traktor by ste chceli vyraziť iným a pri náraze ho skrúti tak, že sám uviazne. Takže dva traktory. Idete to skúsiť s tretím a uviazne aj ten, a tak skúsite ešte štvrté vozidlo a uviazne aj to. Tento plot je šialený. Následne to vyriešil čiastočne vidlicový naberač, ktorý vyhodil jeden traktor, druhý aj tretí, no štvrtému pomôcť už nedokázal a bolo nutné ho predať. Po 3 hodinách vyprošťovania a nakoniec po zaseknutí do úzkeho otvoru, odkiaľ som si myslel, že ho vystrelim nakladačom, nakoniec zostal tak pevný, že nakladač hodil pri zdvíhaní salto. Nepomohlo ani savenutie hry a znovunačítanie, kedy niektoré hry svoje ukladanie nedetailizujú a bolo by možné po loadingu nájsť traktor aspoň milimeter vedľa s možným ďalším pohybom. Nie, hra pri uložení a načítaní pamätá absolútne presnú polohu všetkého.

Záseky vozidiel
Hra síce nedovolí vozidlám padnúť, alebo vozidlá sa môžu prevrátiť, no hneď sa vracajú späť. Hra však dovoľuje vozidlám rôzne iné kolízie a situácie, kedy sa rozum pozastavuje. Napríklad ak idete hnojiť a celý traktor sa vám bez možnosti pohybu zasekne o vrece s hnojivom postavené pri čerpačke. Sú to aj situácie podobné na pvú popisovanú. Kedy skrátka idete okolo pevnej prekážky a zaseknete sa. kolesá sa hýbu, no vozidlo nereaguje, niekedy v tomto prípade môže pomôcť odhodenie závažia v predu, alebo vlečky a nacúvanie do nej.

Najatý zamestnanec a jeho zásek
Začnete pracovať na orbe pôdy, najmete si na to zamestnanca, aby ste sa zbytočne nezdržiavali a v myšlienke, že bude poctivo makať, sa venujete niečomu inému. Neskôr prekvapene zistíte, že on stojí po dokončenom riadku na konci role pretože tam je strom a on nevie čo ďalej. Páni programátori to v tomto prípade nedoriešili. Nevedno, či si zamestnanec pýta peniaze aj za to bežanie kolies na prázdno. So stromom asi nerátali. Milujem podobné situácie, kedy dvaja najatí zamestnanci namiesto obrábania a siatia na poli pekne krásne za sebou, seknú, lebo ten s kultiváciou zaberal menšiu plochu a nakoniec sa zasekli, lebo jeden prekážal druhému. Alebo ponechaný kombajn niekde pri poli môže zablokovať traktor zo susedného poľa, je preto dobré sledovať, či po celom obvode, najmä v miestach otáčania, nie je nejaká prekážka.

Keď sa nedá k niečomu hneď dostať
ďalší zásek možno spomenúť situáciu, kedy si kúpite závažie a dva prívesy. Závažie vziať skôr, ako príves môže byť problém. Najmä ak potrebujete nasjkôr jeden príves a závažie je tesne pri tom druhom. vtedy tu vzniká možnosť zaseknutia sa spravenia kotrmelca, ak sa zaseknete o nejakú časť ktoréhokoľvek prívesu. Vtedy robí kotrmelce akosi všetko. Sudové závažie (cena 400 $) po páde ihneď naberá stojacu pozíciu, aby ho bolo možné nabrať. No nie je to pravidlo. Pokiaľ sa vám podarí sudové závažie prejsť tak ako mne, už ho nenájdete.  Ani pod traktorom, ani na chodníku. Stalo sa to približne v hre počas takej 5 alebo šiestej hracej hodiny pri prvom sudovom závaží. Predať ho však bolo možné.

 
   REKLAMA
 
 
   COPYRIGHT

  © Copyright 2012. Všetky práva vyhradené na vlastný textový obsah a vlastné práce. Hosting poskytol a webdizajn zapožičal minimagazín www.1Q.sk. V prípade využívania reklamných služieb môže Google reklama využívať zber dát v Cookies. K tomu je viazané upozornenie o ochrane osobných údajov. Kontakt na autorov webstránok je možný aj cez emailový alias: landredsimulator @ 1q.sk