Farming Simulator 2013 - hlavná strana  

   FARMING SIMULATOR - HLAVNÁ STRANAESHOPFOTOGALÉRIAVIDEOGALÉRIA LINKY A ODKAZY O NÁS

   Recenzia hry | Hardwarové nároky | Návod hry | Umelá inteligencia | Zvieratká | Podkovy | Autá | Zádrhely | FS 15 GOLD - Zlatá edícia NOVÉ |
   Facebook skupiny:   Zaujímavosti

Kúpiť online hry

 
PARTNER - Podporili nás

Hosting a doménu venovalo 1Q.sk
www.1Q.sk

Informácie z týchto stránok sme poskytli stránkam Zaujimavosti.net s odkazom na zdroj.

FANSTRÁNKY HRY SPINTIRES

 SPINTIRES offroad simulator

Zaujímavé novinky

 
Headliner hry Farming Simulator 2013
Umelá inteligencia v hre
V hre je aj umelá inteligencia. Tá je na nízkej úrovni, no nie je pre hru podstatná, takže si svoju úroveň môže dovoliť. Stretnúť sa môžeme s niekoľkými formami a druhmi umelej inteligencie.

Ľudia v meste
Ľudia v meste sú jednoduchí. Pokiaľ im zastavíte auto v trase, tak ho obídu, alebo prejdú cez neho. Vy sami môžete cez ľudí prechádzať a neprejdete ich. Sú ako duchovia. Nie, to nie je chyba hry, to je zámer. Asi každý si to skúsi, prejsť niekoho v meste. V tejto hre má ísť o niečo celkom iné. Pochopiteľne, ak by postavy reagovali na prejdenie autom, tí najmenší hráči by v tom videli zábavu prechádzať ich, prípadne ak by programátori dali funkciu uhýbať zrazeniu, deti by sa mohli zabávať na tom, ako ľudia z chodníka skáču preč. Ľudia tu nie sú podstatní, pretože všetko funguje len na základe ikon. Predaj vajec, kúpa strojov, nikde nemusíte nikoho hľadať a komunikovať s ním.

Najatý pracovník na poli
Najatý pracovník na poli ste vlastne vy sám. Pokiaľ začnete na poli jednu činnosť a chcete sa venovať inej, zároveň však pokračovať v prvej činnosti, aby dokončila rovnomerne celé pole, môžete si stlačením H najať pracovníka, čo to spraví za vás a samozrejme za nejaký obnos peňazí. Po stlačení H sa ocitnete mimo, uvidíte len postavu na traktore či stroji, ktorá sa podobá presne na vás, no vy to nie ste. Pozor, umelá inteligencia najatého robotníka nie vždy chápe, čo od neho potrebujete, a nemôže vedieť na čo myslíte. Preto z pochopiteľných dôvodov je nutné začať danú prácu a až následne stlačiť najatie pracovníka, aby začatú prácu dokončil.

Cudzie automobily
Cudzie automobily sú už na prvý pohľad známe. Ide o rôzne modely známe aj z našich ciest. Kia Soul, nejaké americké automobily, no najviac Suzuki Swift a nemecké bavoráky s terénnymi modelmi taktiež. Umelá inteligencia automobilov nemá v hre žiadnu funkciu, ej len spestrením a oživením ciest, aby sa nedali pokladať za celkom mŕtve. Treba však priznať, že hoci ich pri hraní nepotrebujeme, sú strašne hlúpe, napríklad ak stojíte niekde s traktorom dlhší čas a blokujte pruh, vozidlo čaká a čaká a čaká. Ak do vozidla narazíte, môžete ho prekotiť, no zasekne sa, nebude sa snažiť ujsť ani nejako zachovať. Keď skrížite cestu idúcemu vozidlu, zastaví. Pokiaľ zastavíte svoje auto v takejto polohe a odídete, čakajúce zablokované auto môže, ale nemusí byť stále na tom istom mieste aj o nejaký čas.

Zvieratá
V prírode sa bežne vyskytujú len motýle. Kúpiť si však môžete kravy, ovce, alebo sliepky. Štandardne je vaša farma vybavená len jedným kohútom. Ten kikiríka od spustenia hry, počujete ho len keď ste blízko. Keď zakúpite sliepky, objavia sa pri kohútovi a vajíčka potom znášajú na rôznych miestach svojej ohrady. Ohradu nájdete v blízkosti štyroch veľkých síl v hlavnom areáli vašej farmy.
 
   REKLAMA
 
 
   COPYRIGHT

  © Copyright 2012. Všetky práva vyhradené na vlastný textový obsah a vlastné práce. Hosting poskytol a webdizajn zapožičal minimagazín www.1Q.sk. V prípade využívania reklamných služieb môže Google reklama využívať zber dát v Cookies. K tomu je viazané upozornenie o ochrane osobných údajov. Kontakt na autorov webstránok je možný aj cez emailový alias: landredsimulator @ 1q.sk